Ma vaatasin Su poole ning ei pilku enam Sinult saa.
Ma kõnetasin Sind, ent mis tähtis, ei mõistnud küsida.
Nüüd tihti käin ma hulkumas, Sind loodan taas ma kohata.
Sind enam pole siin. Sulen silmad. Mis parata, vaid ohata.
Kuis keegi võõras võib mind nõnda võluda, vaid üheainsa pilguga!
Kes Sa oled tüdruk?! Kunstnik? Näitleja? Lihtsalt vabamõtleja?
Mis nõiasõnu lausund Sa, et lummusega köidetud mu süda?
Või tegid kõike tahtmata, oma vaba loomuse ja naiseliku sarmiga?
*Mariale*
Loodud: Juuli 2012 Lisatud: 20:30 31-07-2012
|