Ma armastan imelisi hingi,
lahkeid naeratusi, sinisilmi,
hella südant, lootuskiiri,
õrnu unelmaid kui sinililli.
Värvilisi lehti armastan ma ka,
kaskede haljust ja sügisvihma,
armastan veel ma merd ja...
Sindki, nagu sõber armastada saab.
*Merlinile*
Loodud: Oktoober 2007 Lisatud: 00:39 11-12-2009
|