Jah, süda nõuab ja hingki kiidab takka
kisendab mus miski, ent rõõmust
tahan suhelda, nii raske olla on ju vakka
tunnen joobnuna end ka värske õhu sõõmust.
Kas on pelgalt puhta õhu paitus see,
mis hinge igatsust nüüd külvab,
kas oskad öelda, mis küll seda teeb,
mis mind Sinu poole tõmbab?
Ei, tegelt põhjust otsida ei ole vaja
lendas linnuke Su juurest siia,
Ta nägi Sind ja armus ära
ning tõi mullegi ka sära silma.
Just Su loomus tundub nõnda võluv
ah, kuis tahaks teada veel...
see tunne...rahutu, kuid mõnus
ning unistusse vajumas on meel...
*Annale*
Loodud: Mai 2007 Lisatud: 00:38 11-12-2009
|