Sa oled parem kui paremik,
Sa oled kenam kui enamik,
Sa oled väga südamlik
ja mina ülimalt tänulik.
Sa andsid mulle parima sõbra,
ma teada sain, miks olemas on süda,
mu südame Sa hellusega täitsid
ning armastuseks põlema ka läitsid.
*Pühendusega minu väga kallile Catale*
Loodud: Juuni 2005 Lisatud: 00:31 11-12-2009
|