Küll Sinu ilust laulda tahaks ma,
Su silmade ilust ja võlust lausuda!
Kuid sügav kurbus mu hingepaelu poob,
on kuskil silmarõõm, kes lilli Sull' toob...
Mida maksavad küll kaunid sõnad?!
Raha mul ju pole... kus on mu sõbrad?!
Temal kaunid roosid, ilusad on need,
minul sõnad vaid... ja tunded südames.
Loodud: Mai 2012 Lisatud: 20:21 31-07-2012
|