Kui Sind vaatasin, Sa pilgu pöörasid,
ma rääkisin ja rääkisin, Sa vaikisid,
märjukest ma rüüpasin, Sa juurde valasid,
kui lõpuks lahkusin, Sa kergelt ohkasid.
Kui kord jälle saabusin, Sa lahkusid,
Sind näha ihkasin, mu unustasid,
Su järgi hüüdsin, Sa ikka vaikisid,
ma vaid Sinust mõtlesin, Sa aga elasid!
Loodud: Mai 2012 Lisatud: 21:27 21-05-2012
|