Kas Sa tead ka, kuidas vaatan Sind ma,
kuidas igatsen ma täiskuu helki,
kuidas öises vaikuses ma seisatan ja kuulan,
kuidas unetuna voodis pealt heidan teki...
Kas Sa tead ka...Sinu häält ma kuulen läbi une,
kuidas Sinu naeratus on paelumas mu meeli,
kuidas erutusest rõkatab mu hing, kui tuled jälle,
kuidas tahan näha Sind...ja kuulda veelgi!
Kas Sa tead...?! Ma unenäos vist elan...
Küll kaunis, valus, igatsev on iga mööduv päev,
nii hellalt, soojalt tuksatab mu südames Su iga
rõõmuhõise, naeratus ja ohe, kui Sind näen.
Loodud: Juuni 2011 Lisatud: 22:33 29-06-2011
|