Mu südames heliseb üks laul,
see laul laulab vaid Sinust.
Värske nagu hommikuhalla aur,
on võtmas jõudu mu valusast rinnust.
Ja see laul ei mahu enam minusse
ning voolab välja sõnadeks
ning mu silmist sinab Su silmisse,
tunnen, sellest jääb veel väheseks...
Ah, see tohutu läheduse lembus
ja igatsuse vaikiv ootus...
ka mattes, see laul ei lämbu,
veel homsesse kannab teda lootus!
Loodud: Mai 2008 Lisatud: 23:45 10-12-2009
|