Langeb taevast õrna valget lund,
lumelille puudutus on hell...
näeksin nagu imekaunist und,
helisemas õnnest hingekell
iga helves kandmas Sinu headust
Sinu ilu meenutavad nad
igas puutes tunnen Sinu soojust
luuleliselt hõljuvad ju nad
väikses pargis istun, imetlen
igas lumehelbes naerad Sa
Sinust mõtlen, jälle unelen
ning lumi katab maa...vaikiva iluga
pööran pilgu üles, laternale, puule
langeb helbeid näole, sulen silmad
lendleb osa neist vaikselt suule...
seda suudlust oodand olen ma...
Loodud: Veebruar 2008 Lisatud: 21:55 10-12-2009
|