Ei Sinust ma enam räägi,
ei räägi mu luule, ei ma,
sest ise ju vaikid,
mis mulgi siis ütelda.
Ei armastusest me enam räägi,
ei räägi Sa, ei ma,
Sa mind ju ei armasta,
mis tast siis rääkida!
Ei ilust ma enam räägi,
ei räägi mu luule, ei ma,
Sind enam ju ei näegi,
mis tast siis rääkida!
Loodud: Veebruar 2008 Lisatud: 21:53 10-12-2009
|