Ma hüüan oma armastuse nime,
sulen silmad ja ahetan,
et äkki...äkki juhtub veel ime
ning Ta tuleb ja naeratab.
Ma hüüan oma armastuse nime,
sest nii väga mul on vaja...
on Teda vaja, ilma on pime,
on kuulda vaid kurvastuse kaja.
Ma hüüan oma armastuse nime,
sest tundmusi täis on rind,
Sinust laulan ja loon riime,
sest ma armastan ju Sind!
Loodud: Jaanuar 2008 Lisatud: 21:51 10-12-2009
|