Tundsin sooja hingust sügavas talves,
oli värskust ja kergust tunda õhus.
Oldi oodatud seda vabaduse palveis,
nüüd eufooria oli kõditamas kõhus.
Suur sula annab meile nüüd märku,
et kevad on saabumas peagi,
kui oodata, ei tulegi ta järsku,
ent mis toob ta, ei teagi...
Loodud: Veebruar 2011 Lisatud: 13:22 06-02-2011
|