On puudel värvilised lehed
ja maapind lehti täis on ka.
On hommik hämar ja õhk on jahe,
on jahe päev ja õhtu ka.
Ning see on hea, nii hea!!
Ent millestki kurb on meel,
kuid millest, ei teagi ma,
nii magusalt kurb see sügise.
Loodud: Oktoober 2010 Lisatud: 00:51 21-10-2010
|