Taas kuulen oma nime jälle läbi une,
kes küll hüüab mind nii meelitavalt, tasa?
Taas on läinud keegi üle lume...
koidu a'al, jälgi jätmata maha.
Mulle kohe meeldivad nii kaunid asjad,
natuke häirib ent kõditab rinnus...
Need on need maagilised pisiasjad,
mis kaunilt püsivad nii minus kui Sinus.
Loodud: Veebruar 2009 Lisatud: 17:26 10-12-2009
|