On saabunud vaikne, rahulik aeg,
või peagi, peagi saabub see.
On imetluste, unistuste aeg,
on hea kõndida lumevalgel alleel...
On hea olla hämaras küünlaleegi valgel,
magus rahu ja soojus mu hinge poeb,
on hea istuda kallite keskel,
on aeg, mil kõik on kõigile toeks.
On rõõmude ja on imede aeg
ja inglite hurmava kohaloleku hõngu
on tunda me südameis ja kaaslase õrnal käel
ja ei miski muu me meeltes mõlgu,
kui jõulude imeline hääl...
Loodud: Detsember 2007 Lisatud: 17:19 10-12-2009
|