Ma otsin ja otsin, kuid ei leia ma Sind,
nii nõutult ma istun ja kurvastan,
kas Sina üldse otsid ka mind
või istud Sa nõutult ja kurvastad?
Kuhu peaks ma üldse minema?
Tahan kogu südamest Sind leida veel,
kui vastu hakkaksid tulema,
siis me kohtuks juba poolel teel.
Kas Sa usud, et saame kord kokku,
et me saatused on kokku kootud?
Lõpuks ära siis väga kohku,
usu, oleme teineteisele loodud.
Loodud: Juuli 2006 Lisatud: 17:15 10-12-2009
|